מגנטיק- הסיפור שלנו

MgNETIC הוא מותג מוצרי בריאות וטיפוח טבעיים מבוססי מגנזיום שנולד מתוך אהבה גדולה לטבע לצד אהבה ולמידה מהידע והקדמה המודרניים ומתוך רצון להיות קשובים לצרכי הגוף במרוץ החיים.

במגנטיק אנחנו מונעים מתוך תשוקה לחיוניות גבוהה, אהבה לאסטטיקה ולטבע ואמונה באורח חיים בריא שהוא מהנה ומשמח.

הייצור שלנו מתבצע במפעל מקומי בתהליך איכותי ומוקפד המלווה בהמון תשומת לב אישית, מחשבה ואכפתיות.

הפיתוח שלנו מתבסס על עקרונות הרפואה הטבעית בשילוב הידע המחקרי המקיף והעדכני.

אנחנו במגנטיק מאמינים שבטבע יש עולם שלם של מרכיבים נפלאים, חיוניים ועוצמתיים ולכן בחרנו לעבוד עם מרכיבים שיסודם במקורות הטבעיים והאיכותיים ביותר.

Self Care Isn't Selfish

אנחנו מאמינים שהרגלים קטנים של אהבה, דאגה עצמית וטיפוח אורח חיים בריא שהוא גם מהנה משמשים כדלק להצלחה  ולהתפתחות האישית שלנו . 

היסודות הללו פשוטים וזמינים לכולנו וכאשר אנחנו מטמיעים אותם בחיי היום יום שלנו קל לנו להביא את עצמנו לעולם ולתת לאור שלנו לזרוח, באופן הרמוני השלוב בטבעיות בחיינו.

You Have a Unique Light and Magnetic Glow

איך שאנחנו רואים את זה- לכל אחד מאיתנו יש אור ייחודי, כוחות פנימיים אדירים וזוהר ממגנט. 

האם אתם מוכנים לתת להם לזרוח?

במגנטיק מאמינים שדאגה עצמית , חיבור למרכז שלנו, טיפוח ואהבה לטבע מאפשרים לנו להטען , כך שנוכל להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמנו, להעניק יותר לחשובים לנו ולהביא את עצמנו לידי הביטוי הייחודי והזוהר שלנו בעולם , ממש כפי שאנחנו באמת.

מינרל החיים- בשורת המגנזיום

לא תאמינו כמה הוא חשוב בחיינו. לא בכדי הוא מכונה ״מינרל החיים״. הוא מהווה רכיב משמעותי והכרחי בתהליכים חיוניים המתרחשים בתאי גופנו כל הזמן.

מגנזיום מסייע לנו לשמור על רעננות, להתמודד עם סטרס והשלכותיו, תורם להרפיה ורגיעה כללית ומאפשר לנו להשיב לעצמנו את החיוניות.

המוצרים שלנו מאפשרים לשלב את הקסם הטבעי של המגנזיום בחיי היום יום.

Because We Care

הסביבה (הן החיצונית והן הפנימית) חשובה לנו. המוצרים שלנו פותחו מתוך אהבה וכבוד לטבע ועל כן אינם מכילים רכיבים מהחי ולא נוסו על בעלי חיים כמובן.

לא תמצאו רכיבים דוגמת שמן מינרלי, פרבנים, sls ונגזרות נפט המזיקים לנו.

 

אנחנו מתרגשים לקחת חלק במסע שלכם

לחיים מלאים וממגנטים יותר. ממש כמו שמגיע לכם.

אודות היזמית

נעים להכיר – שירי בן בסט, נטורופתית ומדריכת יוגה. 

כבר הרבה שנים שאני צועדת בדרך של הרפואה הטבעית והיוגה. אני מרגישה שנולדתי עם רצון להבין אנשים ולתמוך בדרך של התפתחות וצמיחה. 

הרומן שלי עם הנטורופתיה התחיל בחוויה אישית כמובן. הגעתי לטיפול נטורופתי לאחר תקופה ארוכה בה סבלתי מבעיות בריאותיות להן לא מצאתי ריפוי בעולם שהכרתי. המטפלת והטיפול שחוויתי פשוט שבו אותי. בלי מאמץ ומבלי שהתכוונתי – צורת החשיבה וההסתכלות שלי החלו להשתנות. 

לאחר שנתיים, כשאני בכלל במהלך לימודי משפטים – פגשתי שוב את הנטורופתיה. הפעם ראיתי איך לאט-לאט היא תופסת לי עוד ועוד מקום בחיים כשאני חוזרת הביתה מהלימודים וקוראת בספרי תזונה ורפואה הסינית שכבר היו חלק גדול בחיי. בסופו של דבר (היו הרבה שלבים בדרך) בסיום השנה השניה של לימודי המשפטים החלטתי לעזוב וללכת אחר הרצון שלי להעמיק בדרך הזו במטרה שאוכל גם יום אחד לעזור לעוד אנשים להרגיש טוב יותר ולחוות את הקסם הזה. 

היום אני נטורופתית מוסמכת ומלווה אנשים במסע שלהם לחיים מחוברים, אותנטיים ובריאים יותר. יש בי תשוקה גדולה לספר לכל מי שאני פוגשת,  שאורח חיים בריא הוא לא אפור ומשעמם אלא להפך – אורח חיים בריא יכול להיות צבעוני, עשיר, מגוון ולא פחות חשוב – מותאם לכל אחד. 

 

לראות אנשים מגלים את היופי והאפשרויות של עצמם (ושל הטבע) זה התרגול והקריאה שלי.

 

שירי

נשמח שתצטרפו אלינו בדרך לחיות
בריא, זוהר וממגנט יותר :)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונשמח לשתף אתכם בעדכונים, מבצעים מיוחדים ותכנים מעניינים בנושא אורח חיים בריא מבוסס הנאה.

עם ההצטרפות קבלו מאתנו הטבה של 10% הנחה בקניה הראשונה באתר

תודה שהצטרפת למועדון MgNETIC

קוד קופון: MG10