שאלות נפוצות

לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? – אנחנו פה, דברו איתנו! 

MgNETIC daily מתאים לשימוש בהריון. מגנזיום חשוב בתקופות של הריון והנקה אך אלו גם תקופות בעלות אופי מיוחד ושונה מהרגיל לכן אנחנו ממליצים להיוועץ ברופא המטפל לפני השימוש. בכל מקרה, בזמן הריון יש להימנע משימוש בתמציות אתריות רבות והשימוש במוצר MgNETIC active אסור בהריון.

מומלץ להיוועץ ברופא הילדים.

באופן עקרוני אין קונטרה אינדיקציות אך חשוב כמו תמיד להיוועץ ברופא המטפל.

לא ידוע על תופעות של מינון יתר בצריכה חיצונית. הגבולות העליונים למינון נקבעים לשימוש פנימי, מכיוון שלמינונים גדולים של מגנזיום יש השפעה מרפה ומשלשלת (מהיותו מרגיע טבעי). תסמינים רעילים מצריכה מוגברת של מגנזיום אינם שכיחים כלל מכיוון שהגוף מפריש כמויות עודפות (אלא אם כן יש בעיות חמורות בתפקוד הכליות).

מכמה סיבות:

  • למגנזיום יש יכולת להיספג ישירות בצורה מיטבית דרך העור, לתוך האפידרמיס ובעצם לעקוף את מערכת העיכול (שיכולה להיות לעיתים מכשול לספיגה) וכך הוא יכול להיות מנוצל מידית לתהליכים חיוניים רבים המתרחשים כל הזמן בגופנו.
  • סיבה נוספת היא העיסוי העצמי במריחת הקרם שמעודד רגיעה והפרשת אוקסיטוצין- הורמון האהבה (לעשות שהלחיצה על המילה הורמון האהבה תוביל למאמר בבלוג עליו).
  • השימוש בקרם נותן לנו אפשרות לעצור רגע את המרוץ, לאפשר לעצמנו כמה רגעים להעניק לעצמנו דאגה, הזנה ואהבה.
  • אנחנו רוצים שהדרך שלכם לאורח חיים בריא תהיה גם מהנה כשאפשר ולא רק רשימת מטלות של דברים ש״צריך״ לעשות כדי לשמור על בריאות טובה.

נשמח שתצטרפו אלינו בדרך לחיות
בריא, זוהר וממגנט יותר :)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונשמח לשתף אתכם בעדכונים, מבצעים מיוחדים ותכנים מעניינים בנושא אורח חיים בריא מבוסס הנאה.

עם ההצטרפות קבלו מאתנו הטבה של 10% הנחה בקניה הראשונה באתר

תודה שהצטרפת למועדון MgNETIC

קוד קופון: MG10